Horní menu

16. 7. Luboš

Zítra: Martina
Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - smazat > Aktuality > Anketa k připravované strategii 2014+

Anketa k připravované strategii 2014+Datum konání:
17.1.2014

Logo zahlavi.jpg
Vážení občané,

před několika dny jsme Vás informovali o připravované strategii dalšího programovacího období 2014 - 2020. obracíme se na Vás se žádostí o spolupráci při průzkumu, který probíhá ve všech obcích MAS Rožnovsko. Jeho cílem je zjistit názory obyvatel na život ve Vaší obci, na možnosti zlepšení situace a zamyšlení se nad tím, ve kterých oblastech by se měl region nejvíce rozvíjet.

Prosíme Vás o upřímné a otevřené sdělení Vašich názorů. Ujišťujeme Vás, že Vaše odpovědi jsou anonymní. Výsledky průzkumu budou použity ke zpracování integrovaného plánu rozvoje území MASR pro další období 2014 - 2020.

Dotazník vyplňujte samostatně, sám/sama za sebe. Každou otázku pečlivě přečtěte a poté vyberte Vám nejbližší odpověď. Budoucnost regionu se týká nás všech. Výsledky budou vyhodnoceny a následně zveřejněny na stránkách MASR www.masroznovsko.cz.

Následující otázky jsou rozděleny do tří bloků, které se dělí na údaje o respondentovi, údaje o Místní akční skupině Rožnovsko a údaje o kvalitě života a služeb ve Vaší obci.

Předem děkujeme za Vaši spolupráci a čas, který vyplnění dotazníku věnujete.

Dotazník můžete vyplnit zde.


Návštěvnost stránek

267457