Horní menu

30. 5. Ferdinand

Zítra: Kamila
Drobečková navigace

Úvod > Aktivity MASR > Přeshraniční spolupráce > Tvář příhraničí 2022 > nabídka účasti na projektu

Nabídka účasti na projektu

Logo s fondem malých projektů.png

MAS Rožnovsko získalo dotaci na realizaci projektu přeshraniční spolupráce, v rámci kterého se uskuteční dvoudenní výjezd na Slovensko do Turčianských Teplic a to v termínu 13. a 14. září 2022.

Počet účastníků – 30 – doprava autobusem.

V rámci této aktivity se seznámíme s příklady dobré praxe. Součástí programu je také uspořádání konference v Turčianských Teplicách na téma fungování MAS na Slovensku a v ČR, a uplatňování metody CLLD v rámci komunitního rozvoje území - konference se zúčastní všichni účastníci zájezdu. 

 

Případní zájemci se mohou přihlásit nejpozději do 29. srpna 2022, a to na adresu mikoskova@masroznovsko.cz.

 

 MAS Rožnovsko organizuje dvoudenní exkurzi ze SR (obec Žabokreky) do Valašského Meziříčí a okoli v České republice. Jedná se o cestu za příklady dobré praxe, a to v termínu 6. - 7. 10. 2022. Počet účastníků – 30 – doprava autobusem.

Součástí programu je také uspořádání konference ve Valašském Meziříčí na téma fungování MAS v SR a ČR, a uplatňování metody CLLD v rámci komunitního rozvoje území - konference se zúčastní všichni účastníci zájezdu. 

Případní zájemci o účast na projektu se mohou přihlásit nejpozději do 3.10. 2022, a to na adresu mikoskova@masroznovsko.cz.

 

Návštěvnost stránek

263900