Horní menu

16. 7. Luboš

Zítra: Martina
Drobečková navigace

Úvod > Stará struktura - smazat > Aktuality > Prezentace Rožnovska na gastronomickém festivalu Love Food

Prezentace Rožnovska na gastronomickém festivalu Love FoodDne 21. června se na Havlíčkobrodském náměstí uskutečnil první ročník gastronomického festivalu Love Food. Byly zde zastoupeny nejlepší regionální restaurace se svými specialitami. Dále byly zastoupeny vína, sekty, míchané nápoje, výborné kávy, atp., nezapomeneme ani na program pro děti a doprovodný program. Na pódiu byly k vidění různé kulinářské show. Návštěvníci měli možnost shlédnout a ochutnat místní, i britské speciality. Velký potlesk sklidila barmanská show i cimbálová muzika, také velmi originální vystoupení měly Vilémovské boubelky.

Celý program zajištovala Královská stezka o.p.s. a cílem českých MAS na food festivalu bylo ukázat jejich atraktivitu místním obyvatelům. Ochutnávky regionálních produktů zdarma nabízely MAS Oslavka o.p.s. a Místní akční skupina Rožnovsko. Také se zúčastnili kolegové z North Pennine Dales Leader, kteří sklidili úspěch se svou kuchařskou show, na které uvařili Toe in the hole.

Food festivaly mají velikou oblíbenost především v zahraničí a tak došlo k výbornému navázání kontaktů s britskými kolegy, za kterými se v měsíci červenci chystají české MAS. Na zahraniční stáži načerpají inspiraci, získají nové informace o jejich organizaci, přínosech a kulturním významu.

 

 

 

 

 

 

 

Další fotografie z gastrofestivalu si můžete prohlédnout na internetových stránkách MAS Královská stezka.

A video zde.


Návštěvnost stránek

267459