Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce MAS Rožnovsko > Akce naší MAS > Workshop na téma Průvodce cestovního ruchu

Workshop na téma Průvodce cestovního ruchu

Workshop se konal 16. 3. 2015 v obci Zašová, Informační centrum Zašová.  Workshop vedl lektor Bc. Roman Kalabus, který provedl zúčastněné tématy Průvodcovství jako je například historie a teorie průvodcovství, příprava průvodce atd. Teorii lektor proložil zajímavými příklady z praxe, modelovými situacemi a ukázkami. Do přednášky také zapojoval přítomné k diskuzi a sdílení zkušeností. 

V závěru programu si účastníci prohlédli nově vybudovaný kulturní dům v Zašové. Komentovanou prohlídku kulturního domu měla jako příklad pro ostatní připravena jedna účastnice workshopu. Součástí prohlídky bylo také zhlédnutí výstavy fotografií z fotosoutěže Valašsko moje „Valašské tradice, kultura a příroda“. Poté účastníci navštívili poutní místo s pramenem Stračka v Zašové. d historie a teorie průvodcovství, příprava průvodce atd. Teorii lektor proložil zajímavými příklady z praxe, modelovými situacemi a ukázkami. Do přednášky také zapojoval přítomné k diskuzi a sdílení zkušeností.

 

Menu

MAS Rožnovsko jako servisní organizace

MAS Rožnovsko nabízí členům MAS, ostatním obcím, podnikatelům a neziskovým organizacím poradenský servis při realizaci jejich investičních, rozvojových projektů a záměrů...

 

P1020453_banner leyout.jpg

roznovsko_layout_08[1].jpg