Drobečková navigace

Úvodní stránka > Období 2007 - 2013 > Podpořené projekty > FICHE 5 > Fara Valašská Bystřice - zateplená fasáda a vchodové dveře

Fara Valašská Bystřice - zateplená fasáda a vchodové dveře

Hlavním výsledkem tohoto projektu je nová zateplená fasáda po celém obvodu budovy fary a nové dvoukřídlové vchodové dveře.

Budova fary byla opatřena novou zateplenou fasádou o výměře plochy 260 m2 složenou z tepelně izolační vrstvy o tloušťce 140 mm, zpevňující sítě do tmelu a strukturovanou barevnou omítkou.  Budova byla osazena novými dvoukřídlovými vchodovými dveřmi do hlavního vstupu do budovy včetně zárubní. Dveře do otvoru 1.500 x 2.700 mm jsou vyrobeny z kvalitního dřeva jako replika původních historických dveří s vyřezávanými reliéfy a ozdobnou kovanou mříží.

Díky tomuto projektu vzniklo podstatné vylepšení vzhledu budovy a jejích tepelně technických vlastnosti. Zachování výsledků projektu lze očekávat po dobu udržitelnosti projektu i pojeho ukončení.

Název žadatele

Římskokatolická farnost Valašská Bystřice

Název projektu

Fara Valašská Bystřice - zateplená fasáda a vchodové dveře

Číslo výzvy – Rok vyhlášení

8 - 2013

Fiche

5. Rozvoj obcí, občanská infrastruktura

Celkové způsobilé výdaje projektu

305.200,- CZK

Míra dotace

66%

Konečná vyplacená dotace

201.432,- CZK

Menu

MAS Rožnovsko jako servisní organizace

MAS Rožnovsko nabízí členům MAS, ostatním obcím, podnikatelům a neziskovým organizacím poradenský servis při realizaci jejich investičních, rozvojových projektů a záměrů...

 

P1020453_banner leyout.jpg

roznovsko_layout_08[1].jpg