Drobečková navigace

Úvodní stránka > Akce MAS Rožnovsko > Akce naší MAS > Kurz dekorativního vyřezávání

Kurz dekorativního vyřezávání zeleniny

V sobotu 19. 3. 2011 se v Klubu důchodců sešlo šestnáct nadšených hospodyněk, které se pod vedením lektorky z Integrované střední školy Marie Paprstkářové a absolventa této školy a držitele mnoha ocenění v dekorativním vyřezávání zeleniny, Radka Vrány, pustily s chutí do vytváření ozdob, jež jsou stoprocentně jedlé a zároveň ozdobí každou studenou mísu, obložený chlebíček či udělají radost jako dárek. Účastnice kurzu se postupně seznámily s vyřezáváním pórku, rajčat, okurek, mrkve a ředkviček, vyzkoušely si ozdobit skleničku i správně ozdobit chlebíček.

Celý kurz byl veden oběma lektory formou zábavného učení a nikdo se ani na chvilku nenudil. V podvečer si hospodyňky odnášely všechny svoje výrobky, aby se pochlubily i doma.

Velký dík patří oběma lektorům, kteří se všem zúčastněným věnovali s velkou trpělivostí a dokázali všechny nadchnout pro toto nevšední umění. Celou akci podpořilo naše sdružení a Obecní úřad Zašová.

Menu

MAS Rožnovsko jako servisní organizace

MAS Rožnovsko nabízí členům MAS, ostatním obcím, podnikatelům a neziskovým organizacím poradenský servis při realizaci jejich investičních, rozvojových projektů a záměrů...

 

P1020453_banner leyout.jpg

roznovsko_layout_08[1].jpg